Kilka słów o sklepie iParts.pl

Platforma internetowa iParts.pl to jeden z największych i najpopularniejszych sklepów z częściami samochodowymi w Polsce wśród konsumentów. Potwierdzają to liczne rankingi i badania rynkowe, m.in. magazynu Internet Standard oraz firmy Gemius, a także niezależnych zestawień portali Money.pl i Wyborcza.biz, które uznały nasz sklep nr 1 w Polsce wśród firm online z częściami samochodowymi.

Sklep iParts.pl to 2 mln najwyższej jakości części oraz akcesoriów samochodowych pochodzących od znanych i sprawdzonych producentów. Oferujemy bogatą paletę części eksploatacyjnych, mechanicznych, elektryczny i elektronicznych, a także elementów blacharskich do samochodów osobowych, dostawczych, terenowych, sportowych oraz motocykli wszystkich współczesnych modeli i marek aut. W ramach platformy iParst.pl zapewniamy najnowsze rozwiązania technologiczne i informatyczne, jak np. międzynarodowy system katalogowania części TecDoc czy też zaawansowaną wyszukiwarkę części po numerze OEM, które gwarantują szybkie i sprawne znalezienie odpowiedniego asortymentu do Twojego samochodu.

Młody, lecz doświadczony zespół osób tworzących iParts.pl zapewnia profesjonalne doradztwo na każdym etapie realizacji zamówienia. Oferujemy specjalistyczny konsulting branżowy w ramach naszego Centrum Obsługi Klienta, w którym uzyskasz pomoc w każdej sprawie związanej z naszą ofertą oraz proponowanymi usługami. Gwarantujemy terminowe, bezpieczne i najtańsze na rynku zakupy części samochodowych w Polsce.

Zaufały nam już setki tysięcy Klientów. Dołącz do nich i Ty!
Zapraszamy!